Abecedný filter
Diskusia
Prežije euro a eurozóna súčasnú krízu?

Európsky stabilizačný mechanizmus či bilaterálne pôžičky Grécku, podľa ich kritikov len odďaľujú nezvratný osud oslabených členských štátov, ktoré sa aj tak nakoniec nevyhnú bankrotu. Po návrhoch, aby sa vylučovalo s eurozóny sa začalo diskutovať o rozdelení na dve skupiny - v jednej by boli silné a v druhej slabé krajiny s eurom.

blomberg - jnbmbl@gmail.com - 16.02.2011 - 11:30:04
pokial sa bude darit nemeckym, francuzkym , rakuskym ,holanskym politikom odrbavat a klamat vlastne narody , ktore drzia euro ,tak ano. Akonahle ich vlastne narody zmudraju, demaskuju a vyzenu z vlady , euro konci
Janiga - tienovy@centrum.sk - 06.07.2010 - 12:21:12
Vážení páni,
po obštrukciách začína etapa, v ktorej najväčšie nebezpečensto zotrvynia eurozóny a jej existencie hrozí NIE Z VONKU&comp. ale z vnútra a tento problém je neriešiteťný bez eurokonsenzu a rovnoprávne s pozície každého štátu eurozóny - ináč si koledujete i politický kolaps EU, čo by bolo nedôstojné ako Lisabonskej zmluve, ako aj celému predchádzajúcemu procesu zjednocovania, čo v konečnom dôsledku znamená stratu dôvery u občanov štátov EU a to je treba preventívne domyslieť, kýn je čas?!
Vlož príspevok
Meno
E-mail
KódSem vpíšte 4-miestny kód:
Príspevok

(c)2006-2017 www.EUROPSKAUNIA.sk | Právne podmienky
Developed by MONOGRAM Technologies